Okebiz Video SearchTitle:Behxhet Korpuzi - Këng për dëshmorin Shaqir Hoxha (Official Video FULL HD)
Duration:04:00
Viewed:49,432
Published:20-05-2016
Source:Youtube

Teksti dhe Muzika : Elmi Korpuzi , Orkestrimi: Burim Krasniqi- ETHNOMUSIC Video : Fitim Rrustemi www.facebook.com/floriproduction/?fref=ts

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Shaqir Cerrvadiku -  Kenge per Deshmorin Shaqir Hoxha Shaqir Cerrvadiku - Kenge per Deshmorin Shaqir...
03:27 | 41,632
BEHXHET KORPUZI  - TAHIR SINANI BEHXHET KORPUZI - TAHIR SINANI
03:29 | 282,991
Rifat Berisha   Trimat e Dukagjinit Rifat Berisha Trimat e Dukagjinit
04:52 | 283,139
Behxhet Karpuzi & Salih Krasniqi -  LIRIA KA EMËR Behxhet Karpuzi & Salih Krasniqi - LIRIA KA EMËR
03:54 | 51,654
Gjovalin Shani - Moj Serbi  ( Official Video ) Gjovalin Shani - Moj Serbi ( Official Video )
03:49 | 9,598,541
Jeton Fetiu - Kenga e Flamurit Jeton Fetiu - Kenga e Flamurit
05:23 | 645,365
Behgjet Korpuzi Tahir Sinani.VOB Behgjet Korpuzi Tahir Sinani.VOB
03:25 | 203,014
Behxhet Korpuzi - Besim Ndreca Behxhet Korpuzi - Besim Ndreca
29:59 | 170,836