Okebiz Video Search



Title:Dato' Sri Siti Nurhaliza, Nissa Sabyan, Taufik Batisah - Ikhlas
Duration:258
Viewed:5,762,454
Published:06-06-2019
Source:Youtube

Dengarkan “Ikhlas” di platform muzik digital kegemaran anda

https://UMM.lnk.to/ikhlas

RBT/Caller Ringtone : Ikhlas
MAXIS : Dial *131*630149# press Call/Send
DiGi : Dial *233*1525139# press Call/Send
Celcom: Type *323*318686# press CALL/SEND
UMobile : SMS CRM 9085585 send to 28383

Tittle : Ikhlas
Artist : Dato’ Sri Siti Nurhaliza, Nissa Sabyan & Taufik Batisah
Composer : John Jeeves, Ikhwan Fatanna & Omar K
Lyrics : John Jeeves, Ikhwan Fatanna & Omar K
Music Programming & Keyboards : John Jeevasingham
Gambus : Dollah Gambus
Strings programming: Omar K


Lyrics :

Sedingin salju
Selembut bayu
Menenangkan hatiku
Cahaya malam
Terangi alam
Memuji kebesaran

Prechorus
Saat gembira
Hari bahagia
Nikmat disyukuri bersama
Tabah berdoa
Mohon afwahNya
Moga dirahmati semua

Chorus
Pelita hati yang terbuka
Sahut kemenangan akhirnya
Setelah ku harungi dugaanNya
Ikhlaskan jiwa dan setia
Ku laung namaNya dengan cinta
Bergema keagungan di dunia

Verse
Gema suara
Syahdu irama
mewarna suasana
Lautan rindu
Berombak pilu
Membawaku padamu

Prechorus
Saat gembira
Hari bahagia
Nikmat disyukuri bersama
Tabah berdoa
Mohon afwahNya
Moga dirahmati semua

Chorus
Pelita hati yang terbuka
Sahut kemenangan akhirnya
Setelah ku harungi dugaanNya
Ikhlaskan jiwa dan setia
Ku laung namaNya dengan cinta
Bergema keagungan di dunia

Bridge
Ku yakin akan ada hikmah
Di sebalik segala resah
Ku besyukur atas nikmatMu Yang Esa
Chorus
Music Video Credits:--
Production: Kharya Media
Executive Producer: Universal Music Sdn. Bhd.
Producer: Khairul Hazwan
Director and Creative Concept: Khairul Hazwan

Lokasi:
@edupark.upm
Putra Science Park, UPM Serdang
Taman Konservatori, UPM Serdang
Ladang 16, UPM Serdang
.
Designer Busana:
Dato’ Sri Siti Nurhaliza - Seth & Luna @sethandluna_artisan
Taufik Batisah - Salleh Hamid @sallehhamid
Nissa Sabyan - Hazizul Aziz @hazizulazizofficial & Helmi Hamdan @helhams_kl
.
Motorhome:
Luxe Motorhomes & Keeklr.com @luxemotorhomes
.
Kuda:
eDU-Park, UPM Serdang @edupark.upm
Tousirm Selangor Malaysia @discoverselangor
Benua Stables @benuastables
.
Pasukan Pemanah:
Panah Lagenda @panah_lagenda
.
Makeup:
Epie Temerloh - @epie_temerloh
Nahdatul Wahyu @ayuwahyu79
IY Makeup Artist Team @iymakeupartistteam
.
Dekorasi:
IzsyPizsy @izsypizsy
.
Catering:
Dapur Arang @dapurarang
.
Music video by Dato’ Sri Siti Nurhaliza,Nissa Sabyan & Taufik Batisah performing Ikhlas. © 2018 Universal Music Sdn Bhd

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :



SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
SABYAN - BISMILLAH (New Version) (Official Music Video) SABYAN - BISMILLAH (New Version) (Official Musi...
04:56 - 66
Dato' Sri Siti Nurhaliza - Comel Pipi Merah Dato' Sri Siti Nurhaliza - Comel Pipi Merah
04:08 - 169
AL BARQ AL YAMANI - SABYAN Ft ADAM ALI AL BARQ AL YAMANI - SABYAN Ft ADAM ALI
04:02 - 17
Dato' Sri Siti Nurhaliza - Anta Permana Dato' Sri Siti Nurhaliza - Anta Permana
03:27 - 19
Dato' Sri Siti Nurhaliza Dato' Sri Siti Nurhaliza "Anta Permana" | Live ...
27:13 - 88
SURPRISE PERFORMANCE! HERO - Mariah Carey (Wafa & Aliah) SURPRISE PERFORMANCE! HERO - Mariah Carey (Wafa...
04:43 - 563
SITI NURHALIZA COVER  - AISYAH ISTRI RASULULLAH SITI NURHALIZA COVER - AISYAH ISTRI RASULULLAH
04:22 - 438
KENAPA NISSA SABYAN TAK NAIK KUDA? - IKHLAS MV KENAPA NISSA SABYAN TAK NAIK KUDA? - IKHLAS MV
02:46 - 120