Okebiz Video SearchTitle:Kenge Moj - Gezim Nika - Kolazh Tropoje | Nata e Malësisë së Gjakovës - Vizion Plus
Duration:12:54
Viewed:1,076,737
Published:05-05-2021
Source:Youtube

www.vizionplus.tv/ www.facebook.com/kengemoj www.instagram.com/kenge_moj instagram.com/vizionplustv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim. Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona. #kengemoj #vizionplustv #Malesiaegjakoves ------------------------------------------------------------------ Subscribe: youtube.com/user/vizionplusalbania?sub_confirmatio…

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Kenge Moj - Fatmira Breçani - Kolazh Tropoje | Nata e Malësisë së Gjakovës - Vizion Plus Kenge Moj - Fatmira Breçani - Kolazh Tropoje |...
07:23 | 1,099,396
Kenge Dasmash Kenge Dasmash
05:28 | 952,230
Xing me Ermalin 36 - Gëzim Nika & Gold AG Xing me Ermalin 36 - Gëzim Nika & Gold AG
34:15 | 482,556
Kenget e Shekullit - Edicioni 4, nata finale Kenget e Shekullit - Edicioni 4, nata finale
03:43 | 402,208
Shooters Billiards & Sports Bar - Table 3 Shooters Billiards & Sports Bar - Table 3
00:00 | 0
Hitet me te reja folklorike 2022 Hitet me te reja folklorike 2022
52:27 | 534,244
Potpuri me yje - Ritem e atmosfere Potpuri me yje - Ritem e atmosfere
17:14 | 916,849
Ervis Behari - Kolazh Jugu Ervis Behari - Kolazh Jugu
33:02 | 34,047

shopee ads

coinpayu