Okebiz Video SearchTitle:Feriz dhe Ali Krasniqi - Bellu kapetani
Duration:43:29
Viewed:83,791
Published:25-07-2013
Source:YoutubeSHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Vizioni i pasdites - Romeo dhe Donald Veshaj, binjakët e AlPazar-it - 2 Maj 2019 - Vizion Plus Vizioni i pasdites - Romeo dhe Donald Veshaj, b...
20:21 | 13,420
Feriz dhe Ali Krasniqi - Krahina Nikoll Bajraktari Feriz dhe Ali Krasniqi - Krahina Nikoll Bajraktari
40:32 | 201,441
Kenga e Ymerit djalit Mujes - FERIZ KRASNIQI Kenga e Ymerit djalit Mujes - FERIZ KRASNIQI
57:08 | 509,832
Rizah Bllaca -  Azem Bejte Galica Rizah Bllaca - Azem Bejte Galica
10:47 | 99,288
Osa kuka Osa kuka
25:02 | 8,622
FERIZ KRASNIQI & ALI KRASNIQI 1994 =KRAHINA IMERIT MUJES FERIZ KRASNIQI & ALI KRASNIQI 1994 =KRAHINA IME...
56:09 | 178,938
Izbica 1995 Vushtrri Oda Zymeri - Kengë Shqiptare me Çifteli, Kosova / Dardania Izbica 1995 Vushtrri Oda Zymeri - Kengë Shqipt...
10:42 | 12,577
Grupi Folklorik Drenica - Selman Kadria Grupi Folklorik Drenica - Selman Kadria
39:55 | 1,924,424