Okebiz Video SearchTitle:Vëllezërit BAJRA - Isuf aga
Duration:24:19
Viewed:562,266
Published:05-02-2021
Source:Youtube

Produksioni Kola // Produksioni me i madh i muzikes popullore dhe folklorike ne trojet shqiptare. All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce Copyright: OnAir.FM www.facebook.com/onairfmnetwork

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Vëllezërit BAJRA  - Sejd' Zajqefci Vëllezërit BAJRA - Sejd' Zajqefci
24:18 | 21,288
BEHXHET KORPUZI -  KRAHINA E MUJES BEHXHET KORPUZI - KRAHINA E MUJES
44:50 | 33,472
Vellezerit Bajra - Selman Kadria Vellezerit Bajra - Selman Kadria
32:29 | 7,304,919
Jeton Fetiu & Tefik Fetiu  kënga & Hasan Fazlisë =Hikmetes 2021 Jeton Fetiu & Tefik Fetiu kënga & Hasan Fazli...
37:39 | 112,563
Hikmetja Komplet Kënga Origjinale Hikmetja Komplet Kënga Origjinale
24:28 | 2,134,771
Dita Çela Kovaçi - Hasan Faslise. Dita Çela Kovaçi - Hasan Faslise.
29:28 | 3,746,607
Grupi Folklorik Drenica - Selman Kadria Grupi Folklorik Drenica - Selman Kadria
39:55 | 1,719,235
Vellezrit Qetaj - Isuf Aga (komplet + teksti) Vellezrit Qetaj - Isuf Aga (komplet + teksti)
28:25 | 78,652