Okebiz Video SearchTitle:Click - Përballja e Kosovës me dialogun, Specialen dhe zhvillimet e brendshme 22.10.2020
Duration:01:20:20
Viewed:5,871
Published:22-10-2020
Source:Youtube

Web: https://rtv21.tv
Facebook: https://www.facebook.com/RTV21live
Instagram: https://www.instagram.com/rtv21

#Radiotelevision21 #Click #RamushTahiri

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Click - Zgjedhjet në komunën e Podujevës   24.11.2020 Click - Zgjedhjet në komunën e Podujevës 2...
16:48 | 120
DEBAT - FSHEHJA E KRIMEVE TË SERBISË DHE MOSREAGIMI I SHTETIT TË KOSOVËS 21.10.2020 DEBAT - FSHEHJA E KRIMEVE TË SERBISË DHE MOSR...
43:27 | 16,796
DOKUMENTAR - DOKUMENTAR - "DOKUMENTET SEKRETE" 28.10.2020
31:04 | 51,776
Rubikon - Zgjedhjet e “Vetëvendosjes!” - 22.10.2020 - Klan Kosova Rubikon - Zgjedhjet e “Vetëvendosjes!” - 2...
10:36 | 18,558
10 Iconic NYC Restaurants To Visit When Social Distancing Is Over | Legendary Eats Marathon 10 Iconic NYC Restaurants To Visit When Social ...
02:33 | 152,469
PRESSING, Ardian Kastrati, Fitim Salihu, Rron Gjinovci, Parim Olluri – 22.10.2020 PRESSING, Ardian Kastrati, Fitim Salihu, Rron G...
29:41 | 13,369
Upitnik: Kosovo - zločin i kazna Upitnik: Kosovo - zločin i kazna
50:46 | 732
EMISIONI AVANTAZH    SKANDALI I FINANCIMEVE GREKE NE SHQIPERI EMISIONI AVANTAZH SKANDALI I FINANCIMEVE GRE...
40:05 | 180