Okebiz Video SearchTitle:Grupi folklorik nga Dumoshi - Mbare Kosova faqebardhe
Duration:03:25
Viewed:690
Published:13-08-2022
Source:Youtube

Produksioni Kola // Produksioni me i madh i muzikes popullore dhe folklorike ne trojet shqiptare. All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce Copyright: OnAir.FM www.facebook.com/onairfmnetwork

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Augustin Ukaj dhe Marijan Gojani -  Mrike Malesorja Augustin Ukaj dhe Marijan Gojani - Mrike Males...
19:49 | 2,753
Grupi Folklorik nga Gollaku - Dy korrik viti 1990 Grupi Folklorik nga Gollaku - Dy korrik viti 1990
11:20 | 9,811
Ibish Mulaku dhe Kadri Duraku -  Deme Ahmeti Ibish Mulaku dhe Kadri Duraku - Deme Ahmeti
32:23 | 4,006
Augustin Ukaj -  Hajredin Pasha Augustin Ukaj - Hajredin Pasha
11:20 | 2,672
Ibish Mulaku dhe Kadri Duraku  - Ahmet Shtimja Ibish Mulaku dhe Kadri Duraku - Ahmet Shtimja
33:18 | 2,912
Grupi folklorik nga Dumoshi -  Moj Kosove tungjate jeta Grupi folklorik nga Dumoshi - Moj Kosove tungj...
03:27 | 1,294
Augustin Ukaj dhe Marijan Gojani  - Shen Zejnuni Augustin Ukaj dhe Marijan Gojani - Shen Zejnuni
14:22 | 1,866
Afërdita Demaku - E vërteta e Adem Jasharit [2022] Afërdita Demaku - E vërteta e Adem Jasharit [...
23:05 | 1,162,841