Okebiz Video SearchTitle:Tregim Popullor " Sherri i Grave " - Short Film
Duration:24:47
Viewed:1,896,074
Published:07-12-2020
Source:Youtube

Film Televiziv i mbështetur dhe financuar nga Radio Televizioni Shtetëror i Maqedonisë së Veriut - TVM2. I realizuar nga FrameIn Production. Facebook Page: www.facebook.com/FrameInProduction

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Tregim Popullor Tregim Popullor "Dhëndri i Shkretë" - Short Film
31:43 | 1,474,888
TREGIME POPULLORE SHQIPËTARE - Djali Pa Hise TREGIME POPULLORE SHQIPËTARE - Djali Pa Hise
34:37 | 115,532
Tregime të vjetra -Dasma e Jetimit Tregime të vjetra -Dasma e Jetimit
47:38 | 960,955
“Seder 2” - Filmi i Plote (Official Movie 4K) “Seder 2” - Filmi i Plote (Official Movie 4K)
50:13 | 1,718,560
Dzenaza Hadzi Salih(Munib)Topoljak Dzenaza Hadzi Salih(Munib)Topoljak
27:22 | 24,408
Tregim popullor Tregim popullor " Kush e ka punën më të rën...
26:45 | 1,041,354
Tregim Popullor - Besa e dashnisë (Official Video 4K) Tregim Popullor - Besa e dashnisë (Official Vi...
23:45 | 873,076
Tregim Popullor Tregim Popullor " Fjala e të Varfurit dhe të ...
29:33 | 2,598,998