Okebiz Video SearchTitle:TREGIME POPULLORE SHQIPTARE - Amaneti i Nënës së Vdekur
Duration:18:59
Viewed:0
Published:26-11-2022
Source:Youtube

TREGIME POPULLORE SHQIPTARE - Amaneti i nënës së vdekur Përshkrimi: Tregime nga kohët e vjetra, për traditat shqiptare në familjet e zonave malore në Kosovë. Prodhuar nga ARTProducion me Producent Beqir Gashi Konsulent Profesional : Besnik Zikolli Na ndiqni, çdo të shtunë nga ora 20:00 në kanalin tonë në 📍YouTube (SUBSCRIBE👉 ARTProduciton- Films🎬🎞️)

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
TREGIME POPULLORE SHQIPËTARE - Djali Pa Hise TREGIME POPULLORE SHQIPËTARE - Djali Pa Hise
34:37 | 281,803
Dashni dhe Pabesi - Episodi 3 (Tregime të vjetra) Dashni dhe Pabesi - Episodi 3 (Tregime të vjetra)
54:11 | 188,285
Film - Dasma e Gollakut Film - Dasma e Gollakut
29:27 | 343,257
Dje e Sot - Film shqip  ( Bazuar në Tregime Popullore) Dje e Sot - Film shqip ( Bazuar në Tregime Po...
47:12 | 175,729
Sır Kapısı   Yakan Zehir Sır Kapısı Yakan Zehir
31:37 | 529
Tregime popullore - Njëqind Për Një Tregime popullore - Njëqind Për Një
23:12 | 39,591
Tregim Popullor - Djali i mbretit han dajak Tregim Popullor - Djali i mbretit han dajak
25:32 | 89,979
TREGIME POPULLORE SHQIPTARE - Mixha kunder vëllezërve binjak TREGIME POPULLORE SHQIPTARE - Mixha kunder vël...
25:40 | 86,693