Okebiz Video SearchTitle:Vellezerit QETAJ
Duration:53:55
Viewed:357,190
Published:02-11-2021
Source:Youtube

#CreativeMedia, #Muzike, #Folklor www.facebook.com/MusicVideoCreative

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Vellezerit Bajra - Selman Kadria Vellezerit Bajra - Selman Kadria
32:29 | 7,490,693
Hitet me te reja folklorike 2022 Hitet me te reja folklorike 2022
52:27 | 373,767
VËLLËZËRIT BAJRA  - Arif Sinani VËLLËZËRIT BAJRA - Arif Sinani
36:47 | 1,009,271
Shkelzen Jetishi Xeni -  Potpuri -  Jom dehë me raki, O kush po vjen Shkelzen Jetishi Xeni - Potpuri - Jom dehë m...
07:35 | 4,167,595
Vidhas, fshati i grave punëtore dhe burrave të ndershëm. Vidhas, fshati i grave punëtore dhe burrave t...
14:31 | 40,495
Vellezerit Qetaj Vellezerit Qetaj
25:45 | 120,451
GEZUAR 2021 - HITE POPULLORE (Vizioni&Libonia) GEZUAR 2021 - HITE POPULLORE (Vizioni&Libonia)
44:48 | 3,176,700
Azizi dhe Rizah Morina 1995 Oda Zymeri Vushtrri - Kengë Shqiptare me Çifteli, Dardania / Kosova Azizi dhe Rizah Morina 1995 Oda Zymeri Vushtrri...
59:41 | 75,899