Okebiz Video SearchTitle:Pas ndarjes Afrona e thumbon hapur Bleron, të përul...
Duration:01:11
Viewed:17,292
Published:12-08-2022
Source:Youtube

Blero dhe Afrona Dika ka javë që nuk janë më qift. Teksa blogerja Dika vijon të thumbojë në rrjetet sociale teksa së fundmi publikoi në Instastory një postim të tillë.

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Gazmend Rama Gazi - Në dasmën e djalit tij | Pjesa 1 Gazmend Rama Gazi - Në dasmën e djalit tij | ...
19:17 | 202,481
"Afrona apo Largona" - Blero i pergjigjet pytje...
08:06 | 53,988
Ka nje mesazh per ty - Nëna gjen djalin pas 47 vitesh (1 Maj 2022) Ka nje mesazh per ty - Nëna gjen djalin pas 47...
39:33 | 1,593,384
Tregime të vjetra -Dasma e Jetimit Tregime të vjetra -Dasma e Jetimit
47:38 | 295,200
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (11 qershor 2017) E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjes...
18:08 | 313,398
Motrate Mustafa duke kendu ne synetin e nipit te vete Artinit Motrate Mustafa duke kendu ne synetin e nipit t...
26:12 | 676,167
Shaqir Cervadiku & Hamez Llapqeva - Motra t'pret o vlla (Official Video) Shaqir Cervadiku & Hamez Llapqeva - Motra t'pre...
03:42 | 621,403
Nga marredhenia me Leonora Jakupin tek te pathenat e dasmave,rrefehet Asim Gashi-Vizioni i Pasdites Nga marredhenia me Leonora Jakupin tek te pathe...
17:41 | 25,290