Okebiz Video SearchTitle:Komandanti Suprem, Dr. Ibrahim Rugova. Njeriu i paqes dhe i luftes, 1994
Duration:00:32
Viewed:1,932
Published:05-01-2016
Source:Youtube

Strateg i luftes dhe i paqes. Horrav kurr nuk je dhe informata edhe pse kjo intervist e juaja do kuptohet nga horrat se mos ke folur per celsin e shtepis dhe jo te luftes. Injorantat edhe me deshmi nuk binden se jane inektuar me propagandat e Serbis.

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Sabit Geci: Gani Geci e ka vrarë Sandokanin – 06.01.2020 – Klan Kosova Sabit Geci: Gani Geci e ka vrarë Sandokanin ...
03:04 | 79,387
The Good, the Bad and the Ugly - The Danish National Symphony Orchestra (Live) The Good, the Bad and the Ugly - The Danish Nat...
06:03 | 69,486,426
A Bridge Too Far A Bridge Too Far
56:13 | 0
Çfarë kushti kishte LPK-ja për ta vrarë Ibrahim Rugovën? Çfarë kushti kishte LPK-ja për ta vrarë Ibr...
03:30 | 282,453
Oleg Boshniakovich plays 13 Chopin Nocturnes Oleg Boshniakovich plays 13 Chopin Nocturnes
12:41 | 42,996
Maloney: GOP Are ‘Wrapped Around The Axel Of Some Dangerous Conspiracy Theories’ Patrick | Deadline Maloney: GOP Are ‘Wrapped Around The Axel Of ...
04:24 | 126,399
Led Zeppelin: Dazed and Confused Led Zeppelin: Dazed and Confused
56:50 | 0
Elaine May and Mike Nichols in conversation 2006 Elaine May and Mike Nichols in conversation 2006
09:05 | 87,175