Okebiz Video SearchTitle:ALI KRASNIQI & HALIL BYTYQI - Oso Kuka
Duration:31:07
Viewed:34,509
Published:10-02-2021
Source:Youtube

Produksioni Kola // Produksioni me i madh i muzikes popullore dhe folklorike ne trojet shqiptare. All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce Copyright: OnAir.FM www.facebook.com/onairfmnetwork

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
FERIZ KRASNIQI & ALI KRASNIQI 1994 =KRAHINA IMERIT MUJES FERIZ KRASNIQI & ALI KRASNIQI 1994 =KRAHINA IME...
56:09 | 162,612
Rizah Bllaca -  Azem Bejte Galica Rizah Bllaca - Azem Bejte Galica
10:47 | 93,517
ARKIVI - ALI KRASNIQI - RAPSOD & BAJRAM SEFAJ - GAZETAR 28.01.2019 ARKIVI - ALI KRASNIQI - RAPSOD & BAJRAM SEFAJ -...
40:04 | 50,042
Me veteranet e forklorit .ali krasniqi.halil bytyqi.is llapqeva.goni moralija e shum rapsod qer(2) Me veteranet e forklorit .ali krasniqi.halil by...
18:50 | 42,341
OSO KUKA-KOMPLET-NEZIR E XHEVDET RAMA NGA KOLIQI OSO KUKA-KOMPLET-NEZIR E XHEVDET RAMA NGA KOLIQI
26:45 | 5,603
Kenga e Ymerit djalit Mujes - FERIZ KRASNIQI Kenga e Ymerit djalit Mujes - FERIZ KRASNIQI
57:08 | 486,422
HALIL BYTYQI E NAIM S,KRASNIQI & VLLEZRIT GASHI = DY KENG TE FORTA HALIL BYTYQI E NAIM S,KRASNIQI & VLLEZRIT GASHI...
13:02 | 8,677
Bijte e Sefe Mleqanit - Oso Kuka Bijte e Sefe Mleqanit - Oso Kuka
39:10 | 71,263