Okebiz Video SearchTitle:Feriz dhe Ali Krasniqi - Krahina Nikoll Bajraktari
Duration:40:32
Viewed:0
Published:06-02-2013
Source:Youtube

Feriz dhe Ali Krasniqi ktu kan knue ne vitin 1984 ne oden e Feriz Krasniqit si ingjisus ishte Hasan Kolludra dhe Nexhmedin Hasani

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Feriz dhe Ali Krasniqi - Bellu kapetani Feriz dhe Ali Krasniqi - Bellu kapetani
43:29 | 87,243
Rizah Bllaca - Kanga Filip Maxharri Rizah Bllaca - Kanga Filip Maxharri
28:51 | 283,312
FERIZ KRASNIQI & ALI KRASNIQI 1994 =KRAHINA IMERIT MUJES FERIZ KRASNIQI & ALI KRASNIQI 1994 =KRAHINA IME...
56:09 | 193,656
2 ore muzik shqiptare hite te vjetra me një vend 7 shaljant 2 ore muzik shqiptare hite te vjetra me një ve...
00:36 | 46,916
Millosh Kapetanit-Bite e Sefes Mleqanit Millosh Kapetanit-Bite e Sefes Mleqanit
37:15 | 334,711
Kenga e Ymerit djalit Mujes - FERIZ KRASNIQI Kenga e Ymerit djalit Mujes - FERIZ KRASNIQI
57:08 | 532,551
Të bit e Sef Mleqanit 1996 Të bit e Sef Mleqanit 1996
08:37 | 636,436
Ibish Broja 1992 Oda Zymeri Vushtrri - Kengë Shqiptare me Çifteli, Kosova / Dardania Ibish Broja 1992 Oda Zymeri Vushtrri - Kengë S...
05:29 | 58,120