Okebiz Video SearchTitle:Tregim Popullor "Dhëndri i Shkretë" - Short Film
Duration:31:43
Viewed:0
Published:01-01-2021
Source:Youtube

Film Televiziv i mbështetur dhe financuar nga Radio Televizioni Shtetëror i Maqedonisë së Veriut - TVM2. I realizuar nga FrameIn Production. Facebook Page: www.facebook.com/FrameInProduction

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Tregim Popullor Tregim Popullor " Fjala e të Varfurit dhe të ...
29:33 | 2,674,107
Dashuria s'mjafton - Filmi i plote (with english subtitles) Dashuria s'mjafton - Filmi i plote (with englis...
42:26 | 6,930,558
Tregim Popullor - Vjehrra dhe Reja Tregim Popullor - Vjehrra dhe Reja
26:54 | 869,936
Tregim Popullor Tregim Popullor "Rrena- Vesi më i Keq"- Short ...
24:37 | 1,052,558
Tregime Shqiptare Tregime Shqiptare "Martesa"
44:23 | 1,366,334
Tregim Popullor Tregim Popullor " Miqësia e mirë " - Short Film
21:04 | 1,397,359
Tregim popullor  - Njeriu i lig (Official Video 4K) Tregim popullor - Njeriu i lig (Official Video...
21:51 | 662,548
Tregim popullor Tregim popullor " Kush e ka punën më të rën...
26:45 | 1,064,919