Okebiz Video SearchTitle:Gëzuar Pavarsinë Kosovë - Kosva feston - Nikiollë Nikprelaj
Duration:03:20
Viewed:17,007
Published:23-04-2008
Source:Youtube

Kushtuar Kosovës dhe atyre që dhanë kontributin e vet për pavarsinë dhe imazhin e Kosovës në botë.

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Shkëlzen Doli - Baresha Shkëlzen Doli - Baresha
05:36 | 551,846
Hane Nikprelaj - Lum e lum se jem kojshi Hane Nikprelaj - Lum e lum se jem kojshi
03:45 | 111,120
Stupcat - Tallava vs Artisti Stupcat - Tallava vs Artisti
29:20 | 393,246
Ilir Shaqiri - Pavarsia Ilir Shaqiri - Pavarsia
05:04 | 463,547
Luciano Pavarotti, James Brown - It's A Man's Man's Man's World Luciano Pavarotti, James Brown - It's A Man's M...
04:59 | 24,940,951
Rosela Gjylbegu – Kolazh (Kenget e Shekullit) Rosela Gjylbegu – Kolazh (Kenget e Shekullit)
55:31 | 40,913
Rame Lahaj – Rrjedhe në kënge e ligjerime Rame Lahaj – Rrjedhe në kënge e ligjerime
04:43 | 640,938
Nexhmije Pagarusha | BARESHA Nexhmije Pagarusha | BARESHA
08:06 | 410,128