Okebiz Video SearchTitle:Shkelzen Morina & Salih Gashi - "Hikmetja"
Duration:35:49
Viewed:27,928
Published:16-07-2021
Source:Youtube

Videos sind Original von mir erstellt - Albanische folksmusik. Folklor me Inqizime te reja originale nga une Ahmet Halilaj, dhe disa video te perseritura nga kanalet e mija te me hershme - Terdeci 3, Ahmet Halilaj Folklor i zgjedhur shqipetar, nga une Ahmet Halilaj- Terdeci 3 ju lutem abononi - Subscribe kanalin tim.

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Hite nga Salih Gashi ( Tinguj folklorik ) Hite nga Salih Gashi ( Tinguj folklorik )
22:21 | 40,842
Afërdita Demaku - E vërteta e Adem Jasharit [2022] Afërdita Demaku - E vërteta e Adem Jasharit [...
23:05 | 1,026,897
Jeton Fetiu & Tefik Fetiu  kënga & Hasan Fazlisë =Hikmetes 2021 Jeton Fetiu & Tefik Fetiu kënga & Hasan Fazli...
37:39 | 120,884
Dita Çela Kovaçi - Hasan Faslise. Dita Çela Kovaçi - Hasan Faslise.
29:28 | 3,889,610
RIifat Draga & Hasan Fazlija - Hasan Fazlija   Hikmetja RIifat Draga & Hasan Fazlija - Hasan Fazlija ...
41:49 | 159,601
Salih Gashi - Nëna me një sy  (Official Video) Salih Gashi - Nëna me një sy (Official Video)
08:10 | 729,843
Hikmetja Komplet Kënga Origjinale Hikmetja Komplet Kënga Origjinale
24:28 | 2,303,179
Grupi Folklorik Drenica - Selman Kadria Grupi Folklorik Drenica - Selman Kadria
39:55 | 1,802,962