Okebiz Video SearchTitle:Ibish Broja 1992 Oda Zymeri Vushtrri - Kengë Shqiptare me Çifteli, Kosova / Dardania
Duration:03:05:29
Viewed:35,619
Published:30-12-2021
Source:Youtube

Muzikë dhe këngë folklorike shqiptare me Çifteli e Sharki nga rapsodët të mirënjohur Ibish Broja, Mehmet Broją dhe Habib Shala më 20.8.1992 në Oden Zymeri në Vushtrri, Dardani / Kosovë - Një nga kamerat dhe inqizimet e para private dhe origjinale në Dardani / Kosovë nga Vëllëzerit Zymeri. © 1992-2021 z3production. Ruajtja, modifikimi dhe ndarja e videos nuk lejohet. Shkeljet do të ndiqen penalisht.

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Rifat Draga dhe Rexh Gashi 1996 Vushtrri Oda Zymeri - Kengë Shqiptare me Çifteli, Kosova / Dardania Rifat Draga dhe Rexh Gashi 1996 Vushtrri Oda Zy...
02:26 | 53,665
Ali Krasniqi (me djem) dhe Muhamet Bashota me dat25.08.2013 (Mollopolc ) Ali Krasniqi (me djem) dhe Muhamet Bashota me d...
17:03 | 155,842
IBISH BROJA & KADRI DURAKU - SELMON KADRIA IBISH BROJA & KADRI DURAKU - SELMON KADRIA
37:52 | 752,288
Grupi Folklorik Drenica - Hasan Aga Grupi Folklorik Drenica - Hasan Aga
18:39 | 87,871
Polifonia 2019 - Kenge Folklorike & Parodi Polifonia 2019 - Kenge Folklorike & Parodi
10:28 | 1,548,882
Vidhas, fshati i grave punëtore dhe burrave të ndershëm. Vidhas, fshati i grave punëtore dhe burrave t...
14:31 | 25,463
Kenge per Zahir Pajaziti 2021 -Fehmi Kastrati me grupë Kenge per Zahir Pajaziti 2021 -Fehmi Kastrati m...
12:54 | 130,908
Rizah Bllaca -  Azem Bejte Galica Rizah Bllaca - Azem Bejte Galica
10:47 | 90,966