Okebiz Video SearchTitle:Të bit e Sef Mleqanit 1996
Duration:01:08:37
Viewed:596,450
Published:14-01-2015
Source:YoutubeSHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Vesel Skroma 1995 Vushtrri Kosovë / Dardani - Kengë Shqiptare me Çifteli Vesel Skroma 1995 Vushtrri Kosovë / Dardani - ...
23:39 | 230,690
"Oda e Karadakut", Mysafir: Mehmet Rukiqi- Mble...
52:32 | 33,734
BIJTE E SEFE MLEQANIT HASAN FAZLIA   Hikmetja   Hikmetja BIJTE E SEFE MLEQANIT HASAN FAZLIA Hikmetja ...
34:13 | 200,161
Rizah Bllaca - Kanga Filip Maxharri Rizah Bllaca - Kanga Filip Maxharri
28:51 | 266,199
Zeqir Kryeziu   -ZEQA & Band  - Zeqir Kryeziu -ZEQA & Band - " TI KËNDOJMË...
02:46 | 55,759
FERIZ KRASNIQI & ALI KRASNIQI 1994 =KRAHINA IMERIT MUJES FERIZ KRASNIQI & ALI KRASNIQI 1994 =KRAHINA IME...
56:09 | 132,496
BIJET E SEFES=SELMAN KADRIS BIJET E SEFES=SELMAN KADRIS
27:44 | 34,501
Osmani, Halili, Imeri, Xeni dhe Sinani pjesa 4 Osmani, Halili, Imeri, Xeni dhe Sinani pjesa 4
15:42 | 322,229