Okebiz Video SearchTitle:TE BIJT E BAJRAM BAJES 2017 = RANË N,MIRDIT TRE KAPETANA
Duration:09:03
Viewed:34,002
Published:16-09-2017
Source:Youtube

Të gjitha të drejtat e rezervuara : Shqiponja Music #ShqiponjaMusic #KëngëFolklorike

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
T bit e bajram Bajes Ali Pasha Burr i vogel (Video 4K) T bit e bajram Bajes Ali Pasha Burr i vogel (Vi...
06:22 | 6,988
BAJRAM BAJA  ne BUBEL = TREGON  QKA I KA N DODH NE FERIZAJ BAJRAM BAJA ne BUBEL = TREGON QKA I KA N DODH...
09:30 | 194,814
SINANI & ZYMER E TAULANT GASHI +KASTRIOT SEFERI - BESIM NDRECA SINANI & ZYMER E TAULANT GASHI +KASTRIOT SEFERI...
05:37 | 76,490
Lit&Biti dhe Vllezrit Tahiri
 Ran Mirdit tre Kapetana 2013 Lit&Biti dhe Vllezrit Tahiri Ran Mirdit tre Ka...
08:30 | 31,457
SDEN1 Les 1 SDEN1 Les 1
16:04 | 4,547
VLERAT E FOLKLORIT 2018 = TE BIJT E BAJRAM BAJES = KENGA E BELLANICES VLERAT E FOLKLORIT 2018 = TE BIJT E BAJRAM BAJE...
05:16 | 15,184
MLEQANI & VLLEZRIT KRASNIQI ISA LLAPQEVA  =BISEDA HUMORI MLEQANI & VLLEZRIT KRASNIQI ISA LLAPQEVA =BISE...
06:09 | 94,763
BIJT E BAJRAM BAJES 2020 =SEF MLEQANI ME TE BIJT BIJT E BAJRAM BAJES 2020 =SEF MLEQANI ME TE BIJT
05:18 | 11,396