Okebiz Video SearchTitle:Nga marredhenia me Leonora Jakupin tek te pathenat e dasmave,rrefehet Asim Gashi-Vizioni i Pasdites
Duration:17:41
Viewed:30,723
Published:16-06-2022
Source:Youtube

Personazh / Asim Gashi eshte kengetari i njohur i muzikes popullore modern dhe renditet si nje nder artistet me te pelqyer brenda vendit por edhe ne diaspore. Me miliona klikime ne youtube, ne bashkepunime, kolazhe muzikore me artiste te njohur te skenes ai rrefen si kurre me pare jeten e tij artistike dhe personale. I ftuar: Asim Gashi, kengetar Moderatore: Evi Reci Autore: Marilda Kasaj Gazetare: Marsida Hyko Temat më të nxehta të aktualitetit, histori personale dhe tematika sociale, problemet me të cilat ndeshemi çdo ditë dhe sugjerimet për një jetë më të mirë janë pjesë e çdo pasditeje ne Vizioni i Pasdites #vizionipasdites #vizionplustv #evireci Subscribe: bit.ly/vizionplustv Web: www.vizionplus.tv/ Twitter: twitter.com/VizionPlusTV Instagram: instagram.com/VizionPlusTv Instagram: instagram.com/Vizionipasdites TikTok: www.tiktok.com/@vizionplustv Facebook: facebook.com/VizionPlusTV Facebook: Vizioni i Pasdites - Home (facebook.com)

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
n'Kosove Show - Ne familjen e Asim Gashit me bashkeshorten dhe femijet n'Kosove Show - Ne familjen e Asim Gashit me ba...
40:34 | 120,349
Leonora Jakupi ft Asim Gashi - Potpuri 2021 n’Kosove show Leonora Jakupi ft Asim Gashi - Potpuri 2021 n...
19:42 | 20,996,051
Leonora Jakupi tregon a ka zgjedhur vellon për dasmën e shumëpritur | T7 Leonora Jakupi tregon a ka zgjedhur vellon për...
20:46 | 69,274
Sofija e leshon shtepin shkaku i nuses... Sofija e leshon shtepin shkaku i nuses...
15:21 | 18,746
Braziliania nuse ne Kosove “vdes” per suxhuk,ben kafe turke dhe fli per burrin -Vizioni i Pasdites Braziliania nuse ne Kosove “vdes” per suxhu...
21:04 | 54,323
Gruaja është myslimane e burri katolik, çifti nga Prishtina që mposhti çdo paragjykim | Kendiv | T7 Gruaja është myslimane e burri katolik, çift...
38:49 | 34,067
Asim Gashi ft. Leonora Jakupi - M'syshi Asim Gashi ft. Leonora Jakupi - M'syshi
03:46 | 1,165,443
Leonora Jakupi - bene publike kohen kur do te martohet Leonora Jakupi - bene publike kohen kur do te m...
40:25 | 363,333

shopee ads