Okebiz Video SearchTitle:Rifat Draga - Kenge per Shqiptare: Poletikan- Mysliman -Katolike - Toske e Gege
Duration:09:44
Viewed:0
Published:18-12-2021
Source:Youtube

ONIMA - smarturl.it/ONIMA

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Rifat Draga  - Sejd' Zajqefci Rifat Draga - Sejd' Zajqefci
21:40 | 90,963
Kenge Patriotike - Histori te Verteta - Aferdita Demaku Kenge Patriotike - Histori te Verteta - Aferdit...
27:23 | 236,882
Babë e bir, qe 25 vjet këndojnë bashkë Babë e bir, qe 25 vjet këndojnë bashkë
28:41 | 78,355
n'Kosove Show - Rapsodet ( Emisioni i plote ) n'Kosove Show - Rapsodet ( Emisioni i plote )
44:07 | 1,232,334
Grupi Folklorik Drenica - Selman Kadria Grupi Folklorik Drenica - Selman Kadria
39:55 | 1,948,763
17 September 2022 17 September 2022
03:34 | 9,088
Biba edhe Martini rrehen mes veti ne Rugove - Peje! Ju deshton Pushimi Biba edhe Martini rrehen mes veti ne Rugove - P...
44:24 | 176,891
Tahir Drenica dhe Hashim Shala - Katunar e Sheherli Tahir Drenica dhe Hashim Shala - Katunar e Sheh...
13:13 | 153,243