Okebiz Video SearchTitle:Vllezerit Aliu - Hite (16 këngë)
Duration:52:04
Viewed:61,365
Published:16-02-2021
Source:Youtube

©️ Produksioni Labia
✅Digital distribution : Produksioni Labia ;
🎙 Vllezerit Aliu - Hite 16 këngë
1.Nixhare nixhare
2.Qysh e don shoqnia
3.Shkupjane
4.Moj dashnore
5.Ne kujtime isha
6.Prej dashnis gjeta veq mindilin
7.Rrugës me gure
8.Bilbili i malit
9.Një ditë shtatori
10.Shume te dua vajzë
11.Bukuri moj bukurie
12.Ti cakrojmë gotat
13.Ç’është kjo jetë
14. Vetëm kënga më ngushëllon
15. Ka dera te erdha
16.Instrumentale

✔Follow : Produksioni Labia online
👉FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
👉TWITTER:https://twitter.com/ProduksioniL
👉INSTAGRAM Produksioni Labia :https://www.instagram.com/produksioni...
👉INSTAGRAM Music & Film LABIA :https://www.instagram.com/produksioni...
ℹContact : Produksioni Labia
📧email: labia@europe.com
📞Mob : +38349400035 ,+38349399999
✅Producent ekzekutiv : Shkumbin Kryeziu
☑Menagjer : Ilir Mustafa
....................................
⏬Download :
🎧iTunes :
🎧Amazon :

....................................
🔊Listen:
🎧Spotify:
🎧Deezer:
🎧AppleMusic:

.................................................................................

🎼Muzika dhe orkestrimi :
📃Teksti :
📽🎞Kamera dhe editimi:
✅ Klipi -

.........................................

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
#produksionilabia
#vllezeritaliu

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
TNT hite TNT hite
14:22 | 18,101
TNT - Kenge te Pavdekshme TNT - Kenge te Pavdekshme
56:03 | 51,961
BILBILAT Sinan Vllasaliu, Xeni, Dani, Afrim Muçiqi, Xheza, Vellezerit Aliu BILBILAT Sinan Vllasaliu, Xeni, Dani, Afrim Mu...
44:16 | 55,797
Sinan Vllasaliu  - LIVE 100% Sinan Vllasaliu - LIVE 100%
48:30 | 65,729
Remixes Of The 80's Pop Hits - 2-hour DJ Mix With 29 Songs Remixes Of The 80's Pop Hits - 2-hour DJ Mix Wi...
08:12 | 298,347
Sinan Vllasaliu BESNIKET - Kenge te Pavdekshme Sinan Vllasaliu BESNIKET - Kenge te Pavdekshme
41:24 | 478,227
Vellezerit Aliu - Qe dy vjet e disa muaj (Gezuar 2020) Vellezerit Aliu - Qe dy vjet e disa muaj (Gezua...
05:46 | 487,538
Perralle me Tupan - Vellezrit Aliu, Valbona Spahiu - 2015 - HD Perralle me Tupan - Vellezrit Aliu, Valbona Spa...
14:42 | 184,657


coinpayu