Okebiz Video SearchTitle:Vëllezërit Bajra - Në një kullë Kosove
Duration:03:30
Viewed:15,307
Published:24-12-2017
Source:Youtube

Vëllezërit Bajra - Në një kullë Kosove

Produksioni Kola // Produksioni me i madh i muzikes popullore dhe folklorike ne trojet shqiptare.

All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce

Copyright: OnAir.FM
https://www.facebook.com/onairfmnetwork

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Vellezerit Bajra - Largoj shka rojet prej ures Vellezerit Bajra - Largoj shka rojet prej ures
07:42 | 132,925
Vellezerit Bajra - Kenge Gurbeti Vellezerit Bajra - Kenge Gurbeti
02:42 | 31,410
Nusret Kurtishi - Dy dasma ne nje kull Nusret Kurtishi - Dy dasma ne nje kull
03:40 | 36,630
Vëllezërit Bajra - Sharkia e Hamzës Vëllezërit Bajra - Sharkia e Hamzës
04:02 | 396,384
Shkelzen Morina Xeni  Kanga e Gjermanit Shkelzen Morina Xeni Kanga e Gjermanit
06:24 | 893,675
"Debat me Stupc" - Ramadani - Zivko dhe Ministri
26:58 | 597,475
KENGA QE PO   QMEND TE GJITH // JETON FETIU KENG PER REQAKUN KENGA QE PO QMEND TE GJITH // JETON FETIU KEN...
10:00 | 653,655
Rifat & Valentina Berisha - Vranina (Vajtimi i Avdisë) Rifat & Valentina Berisha - Vranina (Vajtimi i ...
12:58 | 53,463