Okebiz Video Search



Title:Debat Plus me Ermal Pandurin - Bekimi i Jasharëve
Duration:01:50:46
Viewed:162,991
Published:05-03-2020
Source:Youtube

Debat Plus me Ermal Pandurin - Bekimi i Jasharëve

Bekim Jashari - Anëtar i familjes Jashari
Arben Ahmeti - RTV Dukagjini
Fidan Rama - RTV Dukagjini

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :



SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Debat Plus me Ermal Pandurin - Humanizmi në kohën e Pandemisë Debat Plus me Ermal Pandurin - Humanizmi në ko...
32:24 | 68,491
OXYGEN Pjesa 1 - Bekim Jashari 14.03.2020 OXYGEN Pjesa 1 - Bekim Jashari 14.03.2020
40:19 | 392,339
Rrefim trondites Shekip Fazliu tregon si u luftua ne familjen Jashari me 5.6.7 Mars. Rrefim trondites Shekip Fazliu tregon si u luft...
12:41 | 204,935
Debat Plus me Ermal Pandurin – Rrëfimi i Debat Plus me Ermal Pandurin – Rrëfimi i "Ko...
38:50 | 229,408
Jeta në Komunë - Bekim Jashari përballë Jeta Xharrës - #Skenderaj 05.10.2020 Jeta në Komunë - Bekim Jashari përballë Jet...
40:39 | 410
PRESSING, Gani Geci, Sami Lushtaku - 23.09.2019 PRESSING, Gani Geci, Sami Lushtaku - 23.09.2019
04:07 | 435,706
Open- Albin Kurti i përgjigjet Ramës. Përplasje të forta me Bushatin, Çilin dhe Dudushin Open- Albin Kurti i përgjigjet Ramës. Përpla...
57:27 | 72,701
Bekim Jashari, kjo ishte biseda e fundit me Hamzë e Adem Jasharin. Me than...Emisioni i plote Bekim Jashari, kjo ishte biseda e fundit me Ham...
36:49 | 154,587