Okebiz Video SearchTitle:Augustin Ukaj dhe Marijan Gojani - Ndeshja e trenit
Duration:35:33
Viewed:12,037
Published:25-08-2022
Source:Youtube

Produksioni Kola // Produksioni me i madh i muzikes popullore dhe folklorike ne trojet shqiptare. All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce Copyright: OnAir.FM www.facebook.com/onairfmnetwork

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Augustin Ukaj  - Luto fukaraja Augustin Ukaj - Luto fukaraja
22:45 | 274,605
Gjovalin Shani - Zef Micani i Thethit Gjovalin Shani - Zef Micani i Thethit
17:58 | 333,081
Marlen Qelia & Ganimete Dibra   2023  Çke Hasime - Fenix/Production (Official Video) Marlen Qelia & Ganimete Dibra 2023 Çke Hasi...
14:35 | 722,915
Augustin Ukaj Gjergj Ukaj & Vllezrit Ukaj - Ran ne Mirdit tre kapetana Augustin Ukaj Gjergj Ukaj & Vllezrit Ukaj - Ran...
18:18 | 12,372
Ibish Mulaku dhe Kadri Duraku  - Ahmet Shtimja Ibish Mulaku dhe Kadri Duraku - Ahmet Shtimja
33:18 | 4,796
Geschichte für Anfänger #2 | Deutsch lernen Geschichte für Anfänger #2 | Deutsch lernen
39:15 | 468,962
Augustin Ukaj Tragjedia e Trenit Augustin Ukaj Tragjedia e Trenit
25:21 | 30,170
Grupi Folklorik Drenica - Selman Kadria Grupi Folklorik Drenica - Selman Kadria
39:55 | 1,926,797