Okebiz Video SearchTitle:Mbreti dhe Plaku - REALIZUAR NGA TELEVIZIONI KOHA TETOVË
Duration:15:39
Viewed:528,314
Published:11-02-2013
Source:Youtube

Follow Tv Koha on... • FB: www.facebook.com/Tv.Koha.Tetove/ • IG: www.instagram.com/tvkohatetov... • YT: youtube.com/user/Televizi... • Web: tvkoha.tv/ If any copyright issues please contact: support@onair.fm

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Në daç me me fal falma - REALIZUAR NGA TELEVIZIONI KOHA TETOVË Në daç me me fal falma - REALIZUAR NGA TELEVI...
14:55 | 872,807
Rama ironizon Berishën: Kujdes aman se mos të filmojnë, se ti edhe ku nuk futesh… Rama ironizon Berishën: Kujdes aman se mos të...
40:45 | 31,715
Emracom // Katundare dhe Sheherli - Episodi X2 (Official) Emracom // Katundare dhe Sheherli - Episodi X2 ...
13:11 | 1,370,206
Tregim Popullor Tregim Popullor " Tre Dënimet " - Short Film
30:54 | 926,089
Çvlejnë Pleqët - REALIZUAR NGA TELEVIZIONI KOHA TETOVË Çvlejnë Pleqët - REALIZUAR NGA TELEVIZIONI K...
20:24 | 251,758
3 Këshillat e Plakut - REALIZUAR NGA TELEVIZIONI KOHA TETOVË 3 Këshillat e Plakut - REALIZUAR NGA TELEVIZIO...
23:09 | 1,254,707
Hoxha Koprac - REALIZUAR NGA TELEVIZIONI KOHA TETOVË Hoxha Koprac - REALIZUAR NGA TELEVIZIONI KOHA T...
22:19 | 1,173,409
Beja e Rejshme - REALIZUAR NGA TELEVIZIONI KOHA TETOVË Beja e Rejshme - REALIZUAR NGA TELEVIZIONI KOHA...
18:04 | 1,011,828