Okebiz Video SearchTitle:Ismet Demaj- ,,Fadil Feratit,,SPOT- 2011-New.mpg
Duration:06:09
Viewed:12,974
Published:26-12-2010
Source:Youtube

Ne këte spot nji kontribut te veqant e kan dhën vllëzërit Besart dhe Mond Haskaj,te cilet e kan bër gjirimin dhe montazhin e spotit.

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Fadil Llugaxhiu - Kenge per Ibrahim Rugoven Fadil Llugaxhiu - Kenge per Ibrahim Rugoven
03:35 | 77,238
Kur ta ktheva Kosovë shpinën - Ismet Demaj Kur ta ktheva Kosovë shpinën - Ismet Demaj
04:19 | 559,442
Reshat Arbana, Ilir Shaqiri, Nikollë Nikprelaj - LUMA PUSHKË LIRIE (Official Video 4K) Reshat Arbana, Ilir Shaqiri, Nikollë Nikprelaj...
06:25 | 401,548
Dokumentar - ''Vajza me kordelë të kuqe''- dëshmorja  Mervete Maksutaj - Orroberd - Istog - 2009 Dokumentar - ''Vajza me kordelë të kuqe''- d...
30:42 | 60,481
My Way (Remastered 2008) My Way (Remastered 2008)
04:37 | 52,173,877
Shyrete Behluli & Mahmut Ferati  - Po na merr vallja hijeshi,  Molla n'rrem Shyrete Behluli & Mahmut Ferati - Po na merr v...
08:24 | 17,657,550
Lawman Lawman
38:55 | 0
Shkelzen Jetishi & Zenel Doli - Muzikë e pastërt Shqiptare Shkelzen Jetishi & Zenel Doli - Muzikë e past...
36:17 | 791,997