Okebiz Video SearchTitle:Tregim Popullor " Fjala e të Varfurit dhe të Pasurit " - Short Film
Duration:29:33
Viewed:2,599,021
Published:30-01-2021
Source:Youtube

Film Televiziv i mbështetur dhe financuar nga Radio Televizioni Shtetëror i Maqedonisë së Veriut - TVM2. I realizuar nga FrameIn Production. Facebook Page: www.facebook.com/FrameInProduction

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Tregim Popullor Tregim Popullor "Dhëndri i Shkretë" - Short Film
31:43 | 1,474,894
Tregime të vjetra -Dasma e Jetimit Tregime të vjetra -Dasma e Jetimit
47:38 | 961,028
Tregime Shqiptare Tregime Shqiptare "Mysafiri"
43:40 | 406,873
Tregim popullor - Nusja e mirë (Official Video 4K) Tregim popullor - Nusja e mirë (Official Video...
25:54 | 1,094,036
Tevhid na 40 dana rahm.Asani Jusufu Tevhid na 40 dana rahm.Asani Jusufu
22:24 | 3,687
Tregim Popullor - Besa e dashnisë (Official Video 4K) Tregim Popullor - Besa e dashnisë (Official Vi...
23:45 | 873,088
Tregim Popullor Tregim Popullor " Sherri i Grave " - Short Film
24:47 | 1,896,087
Tregim popullor - Fejesa N'Djep Tregim popullor - Fejesa N'Djep
30:33 | 830,680