Okebiz Video SearchTitle:Vëllezërit Bajra - Tahir Sinani
Duration:04:22
Viewed:153,373
Published:08-03-2019
Source:Youtube

Vëllezërit Bajra - Tahir Sinani Produksioni Kola // Produksioni me i madh i muzikes popullore dhe folklorike ne trojet shqiptare. All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce Copyright: OnAir.FM https://www.facebook.com/onairfmnetwork

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Fatmir Bajra - Tahir Sinani Fatmir Bajra - Tahir Sinani
03:09 | 20
Halit Gashi -- ( Tahir Sinani )    Thirrja e Art Halit Gashi -- ( Tahir Sinani ) Thirrja e Art
04:28 | 813,823
BEHXHET KORPUZI  - TAHIR SINANI BEHXHET KORPUZI - TAHIR SINANI
03:29 | 256,983
Vëllezërit BAJRA -  Isuf aga Vëllezërit BAJRA - Isuf aga
24:19 | 462,360
Shahirat e kallin atmosferen me kengen e Tahir Sinanit.Ja si reagon Daut Haradinaj Shahirat e kallin atmosferen me kengen e Tahir ...
05:06 | 203,827
Vëllezërit Bajra - Sharkia e Hamzës Vëllezërit Bajra - Sharkia e Hamzës
04:02 | 539,743
Vellezerit Bajra - Largoj shka rojet prej ures Vellezerit Bajra - Largoj shka rojet prej ures
07:42 | 258,289
Elbasan Thaqi Blendi Kajtazi Sharkia e Hamzes Elbasan Thaqi Blendi Kajtazi Sharkia e Hamzes
04:02 | 234