Okebiz Video SearchTitle:ISUF AGA. - TAHIR DRENICA DHE HASHIM SHALA
Duration:22:08
Viewed:0
Published:06-04-2017
Source:Youtube

Abdylaziz Morina - Gjilan

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Nuredin Gashi - Kenga E Halit E Hajris (Bejtash Syla) Nuredin Gashi - Kenga E Halit E Hajris (Bejtash...
31:00 | 437,489
Vesel Skroma 1995 Vushtrri Kosovë / Dardani - Kengë Shqiptare me Çifteli Vesel Skroma 1995 Vushtrri Kosovë / Dardani - ...
23:39 | 271,090
Kenga e Ymerit djalit Mujes - FERIZ KRASNIQI Kenga e Ymerit djalit Mujes - FERIZ KRASNIQI
57:08 | 532,724
Hashim Shala & Tahir Drenica - Lec Gradica Hashim Shala & Tahir Drenica - Lec Gradica
18:41 | 205,457
Vellezerit QETAJ Vellezerit QETAJ
53:55 | 497,853
Martin Gojani - Isuf Aga Martin Gojani - Isuf Aga
24:44 | 201,208
Jeton Fetiu & Tefik Fetiu  kënga & Hasan Fazlisë =Hikmetes 2021 Jeton Fetiu & Tefik Fetiu kënga & Hasan Fazli...
37:39 | 141,625
Tahir Drenica 1992 Vushtrri Oda Zymeri - Kengë Shqiptare me Çifteli, Dardania / Kosova Tahir Drenica 1992 Vushtrri Oda Zymeri - Kengë...
59:24 | 102,449