Okebiz Video SearchTitle:Zef beka - Hite te bukura Folklorike 40 minuta - Fenix/Production (Official Video)
Duration:40:46
Viewed:187,651
Published:19-12-2020
Source:Youtube

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
https://www.facebook.com/fenixtirane

Texet: Fatmir Muja ,Hazbi Ahmeti
Ton Master: Fabjan Asllani

Powered by OnAir.FM

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Zef Beka - Hite folklorike nder vite - Fenix/Production (Official Video) Zef Beka - Hite folklorike nder vite - Fenix/Pr...
50:02 | 19,374
Elizabeta Marku - Mahmut Ferati - Hit pas hiti - Fenix/Production (Official Video HD) Elizabeta Marku - Mahmut Ferati - Hit pas hiti ...
17:43 | 101,678
Pellumb Vrinca-Jam Malësor (Official Video 4K) Pellumb Vrinca-Jam Malësor (Official Video 4K)
11:42 | 101,762
Zef Beka Kolazh dasmash - Live ne Restorant Orkidea 2 Zef Beka Kolazh dasmash - Live ne Restorant Ork...
11:55 | 83,523
Rifat Berisha - Lokja me dy fëmijë Rifat Berisha - Lokja me dy fëmijë
07:42 | 87,336
Perparim Brati & Hamit Kastrati  - Autokton eshte Shqipnia - Fenix/Production (Official Video) Perparim Brati & Hamit Kastrati - Autokton esh...
10:55 | 56,586
Hitet Folklorike - Gezuar 2021 ( Eurolindi & Etc ) Hitet Folklorike - Gezuar 2021 ( Eurolindi & Etc )
32:52 | 539,248
Haxhi & Blend Buqaj dhe Fadil Zulfaj - Albumi Live 2021 Haxhi & Blend Buqaj dhe Fadil Zulfaj - Albumi L...
29:42 | 46,455