Okebiz Video SearchTitle:BEHXHET KORPUZI Kënga e Mujes ( Gezuar 2016) SHARRI
Duration:44:50
Viewed:639,814
Published:08-12-2015
Source:Youtube

▶️: smarturl.it/Baresha​ Publisher : Baresha Network Follow Baresha on... FB : www.smarturl.it/BareshaFB​ IG : www.smarturl.it/BareshaIG​ #Baresha​#ProMedia Subscribe: smarturl.it/PromediaSub © & ℗ Baresha Network. All rights reserved

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Vesel Skroma 1995 Vushtrri Kosovë / Dardani - Kengë Shqiptare me Çifteli Vesel Skroma 1995 Vushtrri Kosovë / Dardani - ...
23:39 | 230,411
Kenga e Ymerit djalit Mujes - FERIZ KRASNIQI Kenga e Ymerit djalit Mujes - FERIZ KRASNIQI
57:08 | 456,582
n'Kosove Show - Rapsodet ( Emisioni i plote ) n'Kosove Show - Rapsodet ( Emisioni i plote )
44:07 | 1,216,518
Polifonia 2019 - Kenge Folklorike & Parodi Polifonia 2019 - Kenge Folklorike & Parodi
10:28 | 1,503,902
Behxhet Korpuzi dhe Agim Boka  - Kenge per Naim Berishen Behxhet Korpuzi dhe Agim Boka - Kenge per Naim...
10:40 | 199,019
Vellezerit Bajra - Kadri Bistrica Vellezerit Bajra - Kadri Bistrica
22:27 | 629,375
RIZAH BLLACA Kangen e Dem Ahmetit Komplet RIZAH BLLACA Kangen e Dem Ahmetit Komplet
58:45 | 238,467
Zeqir Kryeziu   -ZEQA & Band  - Zeqir Kryeziu -ZEQA & Band - " TI KËNDOJMË...
02:46 | 55,544