Okebiz Video SearchTitle:Zeqir Kryeziu -ZEQA & Band - " TI KËNDOJMË HADI BAJRAMIT" -Pjesa e parë.
Duration:01:02:46
Viewed:66,171
Published:27-11-2021
Source:Youtube

Ky projekt artistik , është realizuar në kuader të Festivalit Egjiptian "ART SKENA EGJIPTIANE " dhe është realizuar në kuadër të filmit dokumentar kushtuar 20 vjetorit të vdekjës së krijuesit të muzikës Hadi Bajrami , me moton " TI KENDOJME HADI BAJRAMIT" . Projekti u realizua nga OJQ&Radio Prosperiteti dhe është mbështetur nga Ministria e Kultures , Rinise dhe Sportit -MKRS .

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Ardian Limanmera - Sofra 1 Gezuar 2013 Me RTV - 21 Ardian Limanmera - Sofra 1 Gezuar 2013 Me RTV - 21
28:55 | 161,353
Maxhun Berisha Abedin Dostani Sofra pejane te Bujar Ymeri by Studio Maqedonia Maxhun Berisha Abedin Dostani Sofra pejane te B...
17:14 | 62,764
KONCERT - Linda Hakaj - 02.01.2021 - KlanArena KONCERT - Linda Hakaj - 02.01.2021 - KlanArena
24:55 | 200,804
Potpuri - Këngë dasmash 6 Potpuri - Këngë dasmash 6
10:04 | 90,512
HITE TE PAVDEKSHME - Sinan Vllasaliu, Dani, Bujar Qamili, Afrim Muçiqi, Sabri Fejzullahu, Xeni HITE TE PAVDEKSHME - Sinan Vllasaliu, Dani, Buj...
09:16 | 207,767
Σμυρνέικο Μινόρε - Γλυκερία, Dilek Koc, Αρετή Κετιμέ (Θέατρο Βράχων - 10 Σεπτεμβρίου 2012) Σμυρνέικο Μινόρε - Γλυκερ...
32:42 | 347,295
Hitet me te reja folklorike 2022 Hitet me te reja folklorike 2022
52:27 | 369,769
Hite Shqip Popullore 2022 MProduction ( Gezuar 2022) █▬█ █ ▀█▀ Hite Shqip Popullore 2022 MProduction ( Gezuar ...
27:34 | 1,176,965