Okebiz Video SearchTitle:Skenat Legjendare Te Ramiz Karaeski #2 - Ezel Me Titra Shqip Skenë e Veçantë
Duration:27:11
Viewed:53,679
Published:08-06-2021
Source:Youtube

Ezel Me Titra Shqip Skenë e Veçantë - Skenat Legjendare Te Ramiz Karaeski #2
Dıalogë të paharrueshëm

Omer është një djalë i ri që jeton në një jetë të thjeshtë duke punuar në punëtorinë e babait të tij. Ai po planifikon të martohet me të dashurin e tij Eyşan pas shërbimit të tij ushtarak. Por kur papritmas e gjen veten në burg për vrasje, jeta e tij përmbyset. Xha Ramiz, të cilin e takoi ndërsa ishte në burg, bëhet babai i tij i dytë.
Duke fshehur identitetin e tij, Omer kthehet në Ezel pas një serie operacionesh plastike. Duke besuar se ishte mashtruar pasi u lirua nga burgu, ai ndjek Eyşan për hakmarrje, shokun e tij më të mirë Cengiz dhe Ali, të cilët ai i njeh si vëllai i tij ... Ndërsa dashuria, pushteti, paratë, intrigat mafioze bëhen pjesë e jetës së tyre, secili ushqehet me hakmarrje ...


Ezel ➤ https://www.youtube.com/c/Ezeldizi/fe...
Ezel - مسلسل ايزل ➤ https://www.youtube.com/channel/UCzno...
Ezel Novela en Español ➤ https://www.youtube.com/channel/UCoyA...
Ezel Serie English ➤ https://www.youtube.com/channel/UC0Iw...
Эзель Турецкий Сериал ➤ https://www.youtube.com/channel/UCdFc...
Novela Ezel Português ➤ https://www.youtube.com/channel/UC8Vo...
Ezel Farsi - سریال ایزل ➤ https://www.youtube.com/channel/UCYSC...
Ezel Bosszú Mindhalálig ➤ https://www.youtube.com/channel/UCH-T...
Ezel Bangla - এইযেল ➤ https://www.youtube.com/channel/UCe0h...
Ezel Me Titra Shqip - Gjuha Shqipe ➤ https://www.youtube.com/channel/UC_qm...
Ezel Serija Hrvatski ➤ https://www.youtube.com/channel/UCud3...
Seriál Ezel Česky ➤ https://www.youtube.com/channel/UCaaJ...
Эзел Турк Сериали Узбек Тилида - Ezel O'zbek ➤ https://www.youtube.com/channel/UCDGl...
Ezel Amharic Dubbing - ኢዜል አማረኛ ዱብሺንግ ➤ https://www.youtube.com/channel/UCeNC...
Ezel Kurdish - ئەزەل ➤ https://www.youtube.com/channel/UCxgH...
Ezeli Seria Qartulad - Ezel Georgia ➤ https://www.youtube.com/channel/UC6Ij...
Ezel Complet Subtitrat Română ➤ https://www.youtube.com/channel/UCpIg...
Εζέλ Τουρκικές Σειρές - Ezel Greek ➤https://www.youtube.com/channel/UC-xU...

#Ezel #EzelShqiptare #EzelMeTitraShqip

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Xha Ramizi dhe Ezeli Të Gjitha Skenat - Ezel Me Titra Shqip Skenë e Veçantë Xha Ramizi dhe Ezeli Të Gjitha Skenat - Ezel M...
03:57 | 26,248
Rrëfimi I Plotë I Rinisë Së Xha Ramizit - Ezel Me Titra Shqip Skenë e Veçantë Rrëfimi I Plotë I Rinisë Së Xha Ramizit - E...
47:08 | 834
Xha Ramiz Dhe Kenan Birkan Skena Rivaliteti #3 - Ezel Me Titra Shqip Skenë e Veçantë Xha Ramiz Dhe Kenan Birkan Skena Rivaliteti #3 ...
02:41 | 69,083
Kerpeten Ali vs Xha Ramiz -  Ezel Me Titra Shqip Skenë e Veçantë Kerpeten Ali vs Xha Ramiz - Ezel Me Titra Shqi...
56:45 | 72,823
Skenat Legjendare Të Bixhozit - Ezel Me Titra Shqip Skenë e Veçantë Skenat Legjendare Të Bixhozit - Ezel Me Titra ...
47:36 | 100,432
Ezel Episode 61 (Albanian Subtitles) Ezel Episode 61 (Albanian Subtitles)
34:45 | 20,115
Xha Ramiz Skena Të Paharrueshme #1 - Ezel Me Titra Shqip Skenë e Veçantë Xha Ramiz Skena Të Paharrueshme #1 - Ezel Me T...
28:01 | 100,987
Të Gjitha Skenat e Burgut Të Xha Ramizit - Ezel Me Titra Shqip Skenë e Veçantë Të Gjitha Skenat e Burgut Të Xha Ramizit - Ez...
31:55 | 105,279

shopee ads

coinpayu