Okebiz Video SearchTitle:YJET 2021 KOLAZH SHQIP NR1
Duration:15:49
Viewed:534,468
Published:23-12-2020
Source:Youtube

PRODUKSIONI : Albaustralia tv
Orkestroi : Alban Hoxhaj
Muzika : Populli
Kendojne : Paro Zifla , Altin Malo , Gersa Pjetri , Selim Paja , Dori Ibro ,Lirim Mucollari ,Xhoana Gremi,Coli Shani
Klarinete : Drini Maledhi
Kitare bass& Kitare Acc : Iliad Alushi
Violin : Marsel MUka
Drams & Percusion : Luto Banaj

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
YJET Kolazh Korcar  ! YJET Kolazh Korcar !
13:15 | 466,280
Kenget e Shekullit - Edicioni 3, nata 13 Kenget e Shekullit - Edicioni 3, nata 13
44:33 | 186,549
Kolazh Popullore 2021 Kolazh Popullore 2021
03:23 | 996
KENGE MOJ - Vaske Curri dhe Juliana Pasha - 23 Mars 2021 - Nata Përmetare - Show - Vizion Plus KENGE MOJ - Vaske Curri dhe Juliana Pasha - 23 ...
07:37 | 410,775
Hite Shqip Popullore 2021 MProduction ( Gezuar 2021) █▬█ █ ▀█▀ Hite Shqip Popullore 2021 MProduction ( Gezuar ...
44:38 | 744,114
Ermelinda Bixhaku - Cajup o vend i bukur ( Official Video 4K ) Ermelinda Bixhaku - Cajup o vend i bukur ( Offi...
04:26 | 271,262
Kenget e Shekullit - Edicioni 4, nata 6 Kenget e Shekullit - Edicioni 4, nata 6
45:13 | 147,584
Petrit Lulo & Fahrije Zogaj - Nje komb nje flamur ( Official Video HD ) Petrit Lulo & Fahrije Zogaj - Nje komb nje flam...
04:53 | 681,762