Okebiz Video SearchTitle:ÇIM PEKA LIVE/ Albin Kurti flet për sulmet e Ramës ndaj tij (27.06.2022)
Duration:56:57
Viewed:119,535
Published:27-06-2022
Source:Youtube

ÇIM PEKA LIVE/ Albin Kurti flet për sulmet e Ramës ndaj tij (27.06.2022) Për më shumë informacione vizitoni: syri.net/ Subscribe "Syri Tv" në YouTube Like Syri Tv në Facebook: facebook.com/syrimedia a Like Syri.net në Facebook: facebook.com/portali.syri.net Follow syri.tv në Instagram: instagram.com/syri.tv #SyriTv #CimPekaLive #AlbinKurti

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Open- Albin Kurti i përgjigjet Ramës. Përplasje të forta me Bushatin, Çilin dhe Dudushin Open- Albin Kurti i përgjigjet Ramës. Përpla...
57:27 | 1,417,076
Opinion - Kurti- Vucic, perplasje intervistash! (10 tetor 2019) Opinion - Kurti- Vucic, perplasje intervistash!...
05:15 | 443,342
Nostalgji: Deja Vu, 23 Korrik 2008 - Albin Kurti, Premierë 16 Shkurt 2021 Nostalgji: Deja Vu, 23 Korrik 2008 - Albin Kurt...
48:49 | 161,453
Opinion - Edi Rama! (20 qershor 2013) Opinion - Edi Rama! (20 qershor 2013)
03:56 | 1,536,950
Drejtpërdrejt - Ligjëratë e kryeministrit  Albin Kurti në Universitetin e Kembrixhit  07.06.2022 Drejtpërdrejt - Ligjëratë e kryeministrit A...
00:47 | 15,583
Opinion -Ervis Martinaj, i fshehur apo i ekzekutuar?(Emisioni i plotë)1 Shtator 2022 Opinion -Ervis Martinaj, i fshehur apo i ekzeku...
03:50 | 298,581
Opinion - Ramiz Alia! (20 tetor 2005) Opinion - Ramiz Alia! (20 tetor 2005)
50:53 | 1,022,140
Drejtpërdrejt - Fjalimi i kryeministrit Albin Kurti në forumin e Bratislavës Drejtpërdrejt - Fjalimi i kryeministrit Albin ...
01:18 | 47,439