Okebiz Video SearchTitle:Hyrja e jashtëzakonshme e Noizyt në skenë në Alpha Show (E plotë)
Duration:05:44
Viewed:82,702
Published:14-08-2022
Source:Youtube

Noizy Stresi Finem Solo OTR Ledri Vula Yll Limani Mc Kresha Semafori Tirane Alpha Show koncert concert Albania Dj Gimi Duda Double GG Jena Mbreter Hyrja

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
NOIZY STRESI DUDA NDEZIN TIRANEN,NE KONCERTIN ALPHA SHOW TIRANA NOIZY STRESI DUDA NDEZIN TIRANEN,NE KONCERTIN A...
33:06 | 29,208
Mc Kresha & Lyrical Son kërkojnë falje në Sunny Hill, pastaj e çojnë në këmbë gjithë publikun Mc Kresha & Lyrical Son kërkojnë falje në Su...
03:01 | 155,101
'O hajdut', qytetari i revoltuar i ndërhyn në konferencë, zyrtari i PD: Ke te drejtë qytetar 'O hajdut', qytetari i revoltuar i ndërhyn në...
02:06 | 21,523
Noizy ulet dhe qan në fund të koncertit, ka një mesazh për të gjithë Noizy ulet dhe qan në fund të koncertit, ka n...
01:24 | 124,195
Noizy - Otr me zemer | Momenti magjik kur hyn ne skene | Alpha Show Noizy - Otr me zemer | Momenti magjik kur hyn n...
04:43 | 246,259
Marracash & Guè Pequeno-BRIVIDO INGRESSO A SORPRESA GUÈ LIVE MEDIOLANUM FORUM Marracash & Guè Pequeno-BRIVIDO INGRESSO A SOR...
04:08 | 4,115
Noizy dhe Stresi kendojne se bashku  @AlphaShow 14/August 22 Noizy dhe Stresi kendojne se bashku @AlphaShow...
02:20 | 23,306
Dj Gimi nuk është normal çka bën me tupana te koncerti Noizyt Alpha Show Dj Gimi nuk është normal çka bën me tupana ...
01:21 | 102,336