Okebiz Video SearchTitle:Rifat & Mehdi Berisha.Riza Selimi. Ferizi & Islami. Ni Flamur i lam ngjak tparve Besim Ndreca Ajetja
Duration:12:07
Viewed:1,199,000
Published:22-01-2019
Source:Youtube

Rifat & Mehdi Berisha. Riza & Ferizi & Islami. Ni Flamur i lam ngjak tparve. Besim Ndreca n’suharek nau ka ba nali. Ajetja ne brigje te llapit e te gollakut

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Rifat Berisha - Demë Ahmeti Rifat Berisha - Demë Ahmeti
24:49 | 0
Rifat & Mehdi Berisha - Aga Imeri Gëzuar 2020 Rifat & Mehdi Berisha - Aga Imeri Gëzuar 2020
13:07 | 0
Mehdi Berisha - Rrushe Rexha. Mehdi Berisha - Rrushe Rexha.
05:11 | 0
shishtavec2022 shishtavec2022
01:25 | 0
Grupi Folklorik Drenica - Selman Kadria Grupi Folklorik Drenica - Selman Kadria
39:55 | 0
Rifat Berisha - KUSH PO DEL ME SHKELE SHQIPERINE Rifat Berisha - KUSH PO DEL ME SHKELE SHQIPERINE
12:02 | 0
Learn German While You Sleep B1 ⭐⭐⭐⭐⭐ How to converse in German (native speaker) Learn German While You Sleep B1 ⭐⭐⭐⭐⭐...
30:15 | 0
Naxhije Bytyqi dhe Resmije Krasniqi - Albumi Naxhije Bytyqi dhe Resmije Krasniqi - Albumi "K...
20:11 | 0