Okebiz Video SearchTitle:Gezuar 2015 | Xeni & Sinani - Azem Bejta
Duration:15:22
Viewed:486,100
Published:22-12-2014
Source:Youtube

Xeni & Sinani - Azem Bejta Spotify: smarturl.it/ShkelzenM.Spotify iTunes: smarturl.it/ShkelzenM.iTunes AppleMusic: smarturl.it/ShkelzenM.AppleMusic Amazon: smarturl.it/ShkelzenM.Amazon Produksioni Kola // Produksioni me i madh i muzikes popullore dhe folklorike ne trojet shqiptare. All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce Copyright: OnAir.FM www.facebook.com/onairfmnetwork

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Vëllezërit BAJRA -  Isuf aga Vëllezërit BAJRA - Isuf aga
24:19 | 656,236
Fatjon Dervishi & Novi Prendi - Sot familja ka nje gezim Fatjon Dervishi & Novi Prendi - Sot familja ka ...
06:27 | 282,862
SELAMI HAJDARI dhe ZENEL BAKOLLI- RAM BLLACA SELAMI HAJDARI dhe ZENEL BAKOLLI- RAM BLLACA
06:08 | 192
XENI & SINANI - Ahmet Delija XENI & SINANI - Ahmet Delija
11:47 | 145,189
Rifat & Mehdi Berisha  - Demë Salihu 2022 Rifat & Mehdi Berisha - Demë Salihu 2022
10:14 | 1,168,381
Hashim Shala & Tahir Drenica - Katunar e sheherli 20.7.2005 Hashim Shala & Tahir Drenica - Katunar e sheher...
05:56 | 357,615
Xeni & Sinani - Muje Krasniqi e Beqir Gashi Xeni & Sinani - Muje Krasniqi e Beqir Gashi
08:29 | 580,428
ALI KRASNIQI & HALIL BYTYQI - Oso Kuka ALI KRASNIQI & HALIL BYTYQI - Oso Kuka
31:07 | 32,155

shopee ads