Okebiz Video SearchTitle:EMRE, SÜNNET OLMAMAK İÇİN KAMPANYA DÜZENLEDİ - Bez Bebek 95. Bölüm
Duration:04:59
Viewed:423,354
Published:13-01-2020
Source:Youtube

Bez Bebek 95. Bölüm - EMRE, SÜNNET OLMAMAK İÇİN KAMPANYA DÜZENLEDİ

Emre sünnet olacaktır ve çok ama çok korkmaktadır. Selim ve Özer onunla dalga geçmek için bu olayı abartarak onun gözünü korkutmuşlardır.Bu arada Simge sünnet düğünün tüm
hazırlıklarına müdahale ederek Nana 'yı deli etmektedir.Emre bir yolunu bulup oyuncaklar ülkesine kaçacaktır sünnet olmamak için.Şoker ise Nana'yı sihirli çerçeveye hapsederek ömrü boyunca orada yaşaması için planlar yapmaktadır.

Hikaye Oyuncaklar Ülkesi adlı yerde yaşayan bez bebek Nana'nın 100. yaş gününde insan olmayı dilemesiyle başlar. Ama Oyuncaklar Ülkesinde yaşayan Şoker de 100. yaş gününde insan olmayı dileyecekti. Ama bir dilek yalnızca 1 kez dilenmektedir. Bu yüzden Şoker Nana'nın düşmanı olur. Başperi Kulina Nana'ya dünyaya gitmesi için bir iksir hazırlar. Ama Şoker bu iksiri çalıp çoğaltır. Bu sayede Şoker'de dünyaya gidebilmektedir. Nana eski sahibi olan Makbuş'un yanında yaşamaya karar verir. Ancak insan olmasının bazı şartları vardır. Sırrını sadece 3 kişi öğrenebilir, 4. kişi öğrenirse Nana bir bez bebeğe dönüşüp sonsuza kadar dünyada kalacaktır. Nana'nın sırrını ilk öğrenen Yağmur ile Emre olmuştur. Nana iş aradığını, Makbuş'un bir akrabası olduğunu söyleyerek onların evinde kalmaya başlar. Nana her geceyarısında bez bebeğe dönüşmekte, sabah yine insan olmaktadır. Nana Yağmur ile Emre'nin babası Hakan'a aşık olur. Ama Hakan'ın Simge adında çok kötü biriyle evleneceğini öğrenir. Simge ile evlenince Simge çocukları yatılı okula gönderecek, Makbuş'u huzur evine gönderecek ve Nana'nında o evde kalmasına izin vermeyecektir. Fakat Hakan Nana'yı gördükten sonra ona aşık olur ama bunu Nana'ya bir türlü söyleyemez. Bu nedenle de Simge'den vazgeçer, düğünü elinden geldiğince ertelemeye çalışır. Simge ve kızı Özge, Nana'yı hiç sevmemektedir ve Şoker Nana'nın insan olmaması içn hep uğraşmaktadır. Ama Nana tamamen insan olmadığından sihir yaparak son anda kurtulmaktadır. Genellikle Kulina'dan yardım istemektedir. Kulina bir gün dünyaya geldiğinde Emre ile Yağmur'un okul müdürlerine aşık olur. Bu nedenle sık sık dünyaya gidip gelmeye başlar ve o da Nana'ya yardım eder.

#BezBebek

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Emre, Nana'yı Kurtardı! - Bez Bebek Eğlenceli Videolar Emre, Nana'yı Kurtardı! - Bez Bebek Eğlencel...
09:44 | 412,992
MÜDÜR, EMRE'NİN KABUSLARINA GİRDİ! - Bez Bebek Özel Sahneler MÜDÜR, EMRE'NİN KABUSLARINA GİRDİ! - Bez B...
21:53 | 292,582
ŞOKERCAN, OKULA GELDİ! - Bez Bebek Özel Sahneler ŞOKERCAN, OKULA GELDİ! - Bez Bebek Özel Sahn...
28:39 | 414,472
EMRE'NİN KOMİK ŞAKALARI! - Bez Bebek Özel Sahneler EMRE'NİN KOMİK ŞAKALARI! - Bez Bebek Özel S...
19:50 | 891,339
ŞOKER, NANA'NIN KÖLESİ OLDU! - Bez Bebek Özel Sahneler ŞOKER, NANA'NIN KÖLESİ OLDU! - Bez Bebek Öz...
24:11 | 307,306
DEV DORGAN, TIKA BASA YEMEK YEDİ! - Bez Bebek Özel Sahneler DEV DORGAN, TIKA BASA YEMEK YEDİ! - Bez Bebek ...
23:34 | 861,067
Bez Bebek 65.Bölüm - Full Bölüm - Tek Parça Bez Bebek 65.Bölüm - Full Bölüm - Tek Parça
22:59 | 864,836
Bez Bebek Kısa Bölümler - 202. Bölüm Bez Bebek Kısa Bölümler - 202. Bölüm
40:59 | 180,224


coinpayu