Okebiz Video SearchTitle:Agim Elmazi dhe Ilmi Agushi - Me grykëhollë i treguam botës
Duration:05:51
Viewed:403,438
Published:24-10-2012
Source:Youtube

© & ℗ Red Media & Onair Media. All Rights Reserved

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
AGIM ELMAZI & ELMI AGUSHI -BRAHIM UKES AGIM ELMAZI & ELMI AGUSHI -BRAHIM UKES
06:24 | 201,116
Rruga e Kombit  - Hamiti, Përparimi, Xeni dhe Sinani Rruga e Kombit - Hamiti, Përparimi, Xeni dhe ...
05:37 | 470,943
Agim Elmazi Agim Boka vajnofc kang te gurbetit Agim Elmazi Agim Boka vajnofc kang te gurbetit
18:26 | 254,933
Grupi Folklorik Drenica - Selman Kadria Grupi Folklorik Drenica - Selman Kadria
39:55 | 1,799,223
Lul sejdiu Lul sejdiu
02:53 | 14,000
Zekë Lushaj  Kenga Vjehrra Nuses po i kuvend Zekë Lushaj Kenga Vjehrra Nuses po i kuvend
08:19 | 1,386,674
Mleqani - U plaka unë e mu plak sharkija Mleqani - U plaka unë e mu plak sharkija
04:36 | 3,990,171
Agim Elmazi kengen e Hysen shalakut vajnofc Agim Elmazi kengen e Hysen shalakut vajnofc
12:34 | 118,844