Okebiz Video SearchTitle:Salih Gashi - Nëna me një sy (Official Video)
Duration:08:10
Viewed:803,395
Published:11-12-2021
Source:Youtube

Orkestrimi : Sami Hoxha Video : DonjetaProduction Aktrojnë : Hana Gashi Besart Morina Melos Kodraliu Florian Gjinofci Falenderim per mundesin e Xhirimit te klipit Shkollen fillore Ismet Jashari(Kumanova) Javor Dhe Isuf Gashi Gjermani(Firma Gashi) ▶️: smarturl.it/Baresha​ Publisher : Baresha Network Follow Baresha on... FB : www.smarturl.it/BareshaFB​ IG : www.smarturl.it/BareshaIG​ Follow Produksioni DONJETA on... FB : www.facebook.com/DONJETAMUSIC #Baresha​#ProduksioniDONJETA #NënaMeNjeSy © & ℗ Baresha Network. All rights reserved

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Jeton Fetiu - Moter e vella jetima Jeton Fetiu - Moter e vella jetima
17:29 | 1,622,705
Hikmetja Komplet Kënga Origjinale Hikmetja Komplet Kënga Origjinale
24:28 | 2,414,319
Nëna me një sy Nëna me një sy
08:07 | 192,516
Sali Gashi - Hysen Aga (Official Video) 2021 Sali Gashi - Hysen Aga (Official Video) 2021
08:42 | 692,978
Salih Gashi - Motra kurr ty nuk të gjetë Salih Gashi - Motra kurr ty nuk të gjetë
04:52 | 319,105
Adem Ramadani - Respekti ndaj prinderve (n'Kosove Show) Adem Ramadani - Respekti ndaj prinderve (n'Koso...
04:54 | 8,450,235
Mentor Topuzi & Gentian Dervishi - Sa e ëmbël fjala nënë (Official Video 4K) Mentor Topuzi & Gentian Dervishi - Sa e ëmbël...
04:44 | 3,123,176
Deonin dojn me e “hanger çikat” shikojeni kete atmosferen n’Kosove show Deonin dojn me e “hanger çikat” shikojeni ...
08:04 | 1,565,866

shopee ads