Okebiz Video SearchTitle:Tregim Popullor " Miqësia e mirë " - Short Film
Duration:21:04
Viewed:0
Published:28-01-2021
Source:Youtube

Film Televiziv i mbështetur dhe financuar nga Radio Televizioni Shtetëror i Maqedonisë së Veriut - TVM2. I realizuar nga FrameIn Production. Facebook Page: www.facebook.com/FrameInProduction

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Tregime Shqiptare Tregime Shqiptare "Ikja"
30:09 | 300,738
Tregim Popullor - Nafakliu Tregim Popullor - Nafakliu
25:43 | 610,333
Tregim Popullor - Taksirati Tregim Popullor - Taksirati
29:31 | 142,022
Film - Dasma e Gollakut Film - Dasma e Gollakut
29:27 | 347,773
Tregim Popullor Tregim Popullor "Rrena- Vesi më i Keq"- Short ...
24:37 | 1,053,400
E Diela Shqiptare - “Ka një mesazh për ty”- Alban Skenderaj  “bashkon” nënë e bijë (5 Shkurt 2023) E Diela Shqiptare - “Ka një mesazh për ty...
56:03 | 166,333
TREGIME POPULLORE SHQIPTARE - BABA E DORËZON ZOTSHPILLAKUN TREGIME POPULLORE SHQIPTARE - BABA E DORËZON Z...
32:04 | 241,295
Traditat Shqiptare - Dy Jetimat Traditat Shqiptare - Dy Jetimat
36:16 | 241,041