Okebiz Video SearchTitle:Lindje Natyrale Vs Operacion | Eksperienca ime
Duration:25:20
Viewed:55,921
Published:14-10-2020
Source:Youtube

Eksperienca e lindjes është unike për çdo nënë që sjell në botë një ëngjëll. Në këtë video mund të ndiqni ekperiencën time, përjetimet, teknikën e përdorur dhe emocionet e lindjes natyrale.
Mund të më ndiqni edhe në instagram: @albasarahcobaj

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
EKSPERIENCA IME E LINDJES | Jeta e nje nene EKSPERIENCA IME E LINDJES | Jeta e nje nene
26:22 | 753
Valixhja e maternitetit. Çfare nuk duhet te mungoje ne diten me te rendesishme Valixhja e maternitetit. Çfare nuk duhet te mu...
07:29 | 25,485
Vox Pop: Lindje natyrale apo cezariane? Nenat shqiptare ndajne eksperiencat e tyre Vox Pop: Lindje natyrale apo cezariane? Nenat s...
03:20 | 228
Klea’H - HOSPITAL BAG Klea’H - HOSPITAL BAG
13:11 | 167,251
This Woman’s Stunning Camper Van is the Best I’ve Ever Seen! This Woman’s Stunning Camper Van is the Best ...
14:44 | 644,223
Po e tepron, të kesh turp! Debati i nxehtë mes vajzave që habiti në Beauty “E Diell”,18 Tetor 2020 Po e tepron, të kesh turp! Debati i nxehtë me...
59:40 | 148,108
Valixhja e Spitalit ! | Valixhja e Bebit dhe e Mamit | Sara Karaj Valixhja e Spitalit ! | Valixhja e Bebit dhe e ...
48:03 | 69,130
How to Make: The Best Ever Dinner Rolls How to Make: The Best Ever Dinner Rolls
28:53 | 209,128