Okebiz Video SearchTitle:TREGIME POPULLORE SHQIPËTARE - Djali Pa Hise
Duration:34:37
Viewed:0
Published:03-12-2022
Source:Youtube

TREGIME POPULLORE SHQIPTARE - Djali Pa Hise Përshkrimi: Tregime nga kohët e vjetra, për traditat shqiptare në familjet e zonave malore në Kosovë. Prodhuar nga ARTProducion me Producent Beqir Gashi Konsulent Profesional : Besnik Zikolli Na ndiqni, çdo të shtunë nga ora 20:00 në kanalin tonë në 📍YouTube (SUBSCRIBE👉 ARTProduciton- Films🎬🎞️

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Tregim Popullor - Taksirati Tregim Popullor - Taksirati
29:31 | 104,693
Tregim Popullor - Djali i shkretë me unazë në dorë Tregim Popullor - Djali i shkretë me unazë n...
10:49 | 149,047
Dashni dhe Pabesi - Episodi 3 (Tregime të vjetra) Dashni dhe Pabesi - Episodi 3 (Tregime të vjetra)
54:11 | 208,246
Tregim popullor - Vllau i madh hilegji Tregim popullor - Vllau i madh hilegji
28:35 | 155,948
Tregim Popullor - Ai që e ruan sendin e vogël e ruan edhe të madhin Tregim Popullor - Ai që e ruan sendin e vogël...
18:36 | 218,993
Film - Dasma e Gollakut Film - Dasma e Gollakut
29:27 | 345,155
TREGIME POPULLORE SHQIPTARE - Mixha kunder vëllezërve binjak TREGIME POPULLORE SHQIPTARE - Mixha kunder vël...
25:40 | 87,314
Dje e Sot - Film shqip  ( Bazuar në Tregime Popullore) Dje e Sot - Film shqip ( Bazuar në Tregime Po...
47:12 | 176,196