Okebiz Video SearchTitle:XENI & SINANI - Ali Pasha e hap tefterin
Duration:07:33
Viewed:866,550
Published:20-11-2020
Source:Youtube

Produksioni Kola // Produksioni me i madh i muzikes popullore dhe folklorike ne trojet shqiptare. All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce Copyright: OnAir.FM www.facebook.com/onairfmnetwork

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
XENI & SINANI -  Esat Pasha XENI & SINANI - Esat Pasha
14:45 | 74,398
¤ Nazi e Shkelzeni ¤ Nazi e Shkelzeni
02:00 | 60,828
Gezuar 2015 | Xeni & Sinani - Azem Bejta Gezuar 2015 | Xeni & Sinani - Azem Bejta
15:22 | 478,690
Mehdi Berisha - Ran n'Mirditë Tre Kapetana Mehdi Berisha - Ran n'Mirditë Tre Kapetana
05:55 | 192,224
FERIZ KRASNIQI & ALI KRASNIQI 1994 =KRAHINA IMERIT MUJES FERIZ KRASNIQI & ALI KRASNIQI 1994 =KRAHINA IME...
56:09 | 131,174
Agim Elmazi & Zeqir Elmazi - Kenga e Boshnjakut 2021 LIVE Agim Elmazi & Zeqir Elmazi - Kenga e Boshnjakut...
07:51 | 164,483
Shkelzen Morina & Salih Gashi - Shkelzen Morina & Salih Gashi - "Hikmetja"
35:49 | 24,974
Mhill Krasniqi -Per gurbet kete kange ja u knova Mhill Krasniqi -Per gurbet kete kange ja u knova
04:32 | 3,397,128