Okebiz Video SearchTitle:Mehdi Berisha - Ran n'Mirditë Tre Kapetana
Duration:05:55
Viewed:254,007
Published:28-01-2022
Source:Youtube

Te gjitha te drejtat mbrohen nga RTV Fontana All rights reserved by RTV Fontana www.facebook.com/Radiofontana.org www.instagram.com/rtvfontanaradiofontana.org/ ​ 039-450-045 049-616-502 **DO NOT RE-UPLOAD** *Any other video will be deleted*

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Rifat Berisha - Demë Ahmeti Rifat Berisha - Demë Ahmeti
24:49 | 209,314
Rifat Berisha & Bashkim Syla- Selman Kadria (2021) Rifat Berisha & Bashkim Syla- Selman Kadria (2021)
03:43 | 60,104
Shtohen pushuesit në plazhin e Darzezës në Fier, por mungojnë investimet | ABC News Albania Shtohen pushuesit në plazhin e Darzezës në F...
02:57 | 10,016
Dasma Shqiptare | Martesa Domenik & Valentina | Vello-ja marramendse e Nuses Dasma Shqiptare | Martesa Domenik & Valentina |...
12:29 | 2,055
KONAKU me Fadil Zeneli - Rifat Berisha, Bekim Demaj, Mehdi Berisha, Agron Kelmendi KONAKU me Fadil Zeneli - Rifat Berisha, Bekim D...
20:38 | 26,766
Mehdi Berisha - Bukuritë që s’mlanë me u plakë. Mehdi Berisha - Bukuritë që s’mlanë me u p...
06:03 | 3,024,202
Afërdita Demaku - E vërteta e Adem Jasharit [2022] Afërdita Demaku - E vërteta e Adem Jasharit [...
23:05 | 1,020,828
Vidhas, fshati i grave punëtore dhe burrave të ndershëm. Vidhas, fshati i grave punëtore dhe burrave t...
14:31 | 38,638