Okebiz Video SearchTitle:Takim pas 21 vitesh, komandanti me ushtarin e UÇK - Dua të të bëj të lumtur, 20 Mars 2021
Duration:30:50
Viewed:781,648
Published:20-03-2021
Source:Youtube

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim. Web:duatetebejtelumtur.top-channel.tv/ Facebook:www.facebook.com/tch.duatetebejtelumtur/ Instagram:www.instagram.com/duatetebejtelumtur_topchannel/ Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: www.top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH #DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
15 vite dashuri - Dua të të bëj të lumtur, 20 Mars 2021 15 vite dashuri - Dua të të bëj të lumtur, ...
26:47 | 137,966
Dua të të bëj të Lumtur - Masakra e Suharekës/ Mc Kresha Dua të të bëj të Lumtur - Masakra e Suharek...
40:58 | 993,003
Stërvitja në Shqipëri e grupeve të para ku mori jetë UÇK. 1991 - Gjurmë Shqiptare Stërvitja në Shqipëri e grupeve të para ku ...
44:59 | 153,337
Historia trishtuese e familjes se Ushtarit te UÇK-se nga Shqiperia - Me mire te jemi te vdekur Historia trishtuese e familjes se Ushtarit te U...
42:22 | 108,276
Nuse për djalin nga vajzat e Përputhen – Dua të të bëj të lumtur, 27 Mars 2021 Nuse për djalin nga vajzat e Përputhen – Du...
44:11 | 1,375,290
Takohen për herë të parë nëna me djalin pas 53 vitesh (Pjesa 2)-Dua të të bëj të lumtur,14 Mars 2020 Takohen për herë të parë nëna me djalin pa...
18:18 | 1,397,657
Gjurmë Shqiptare - Kush nuk e donte në Shqipëri UÇK-në ...?! Gjurmë Shqiptare - Kush nuk e donte në Shqip...
44:50 | 948,367
Dua të të bëj të Lumtur - Falenderim nga familja e Kosovës Dua të të bëj të Lumtur - Falenderim nga fa...
28:58 | 382,479

shopee ads

coinpayu