Okebiz Video Search



Title:VËLLËZËRIT BAJRA - Bejta Syla
Duration:33:05
Viewed:0
Published:20-02-2020
Source:Youtube

Produksioni Kola // Produksioni me i madh i muzikes popullore dhe folklorike ne trojet shqiptare. All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce Copyright: OnAir.FM www.facebook.com/onairfmnetwork

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :



SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
VËLLËZËRIT BAJRA  - Arif Sinani VËLLËZËRIT BAJRA - Arif Sinani
36:47 | 1,139,670
Kenge Patriotike - Histori te Verteta - Aferdita Demaku Kenge Patriotike - Histori te Verteta - Aferdit...
27:23 | 310,852
Nuredin Gashi - Kenga E Halit E Hajris (Bejtash Syla) Nuredin Gashi - Kenga E Halit E Hajris (Bejtash...
31:00 | 437,790
BIJTE E SEFE MLEQANIT HASAN FAZLIA   Hikmetja   Hikmetja BIJTE E SEFE MLEQANIT HASAN FAZLIA Hikmetja ...
34:13 | 247,095
Ibish Broja 1992 Oda Zymeri Vushtrri - Kengë Shqiptare me Çifteli, Kosova / Dardania Ibish Broja 1992 Oda Zymeri Vushtrri - Kengë S...
05:29 | 59,175
Vellezerit Bajra - Isuf Aga Vellezerit Bajra - Isuf Aga
24:21 | 2,083,798
Grupi Folklorik Drenica - Selman Kadria Grupi Folklorik Drenica - Selman Kadria
39:55 | 1,955,927
Bejta Syla - Motra Hajri origjinali Bejta Syla - Motra Hajri origjinali
22:00 | 32,820